Wczytuję dane...
Model: 25P+1MS+1R+1J+1C+1Y+1NS+1W
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.10 PLN

Poznaj w 100% naturalne kadzidła, które napełnią Twój dom niesamowitym zapachem.

Palo Santo - 25 g
Biała Szałwia - wałek
Rozmaryn - pęczek (nowość)
Jałowiec - pęczek
Cedrzyniec Kalifornijski - pęczek
Yerba Santa - pęczek
Niebieska Szałwia - pęczek (nowość)
Gratis ❤️ Węgielki trybularzowe - 10 węgielków o średnicy 33 mm

Palo Santo

"Święte Drzewo" używane od wieków przez Indian podczas rytuałów, słynne na całym świecie dzięki swojemu niepowtarzalnemu zapachowi. Sprzedawane drewienka są jakości eksportowej (pierwszy gatunek). Można używać ich jako kadzidełka, jednakże również bez spalania są w stanie wypełnić pomieszczenie magicznym aromatem.

Drewienka o długości ok. 10 cm.

Biała Szałwia (łac. Salwia apiana)

Uprawiana w słonecznej Kalifornii, tradycyjnie używana przez Indian Nawaho do rytualnych oczyszczeń.

Zawarte w szałwii olejki eteryczne wydzielają się podczas pocierania. Zazwyczaj jest jednak używana jako naturalne kadzidło — podpalona, tli się, uwalniając aromatyczny dym.

Cedrzyniec Kalifornijski (łac. Calocedrus sp.)

Roślina o silnym zapachu kojarzonym często z aromatem imbiru. Występuje w zachodniej części Stanów Zjednoczonych oraz na północy Meksyku. Wysokość drzew może sięgać nawet 60 metrów. Tradycyjnie używana od wieków wraz z Białą Szałwią do okadzania mieszkań.

Yerba Santa (łac. Eriodictyon trichocalyx)

Wiecznie zielona roślina występująca w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Podczas spalania wydziela przyjemny oczyszczający zapach. W wielu plemionach używana jest jako remedium na grypę i przeziębienie oraz do okadzania pomieszczeń i przedmiotów. Yerba Santa ma udowodnione naukowo działanie przeciwdrobnoustrojowe i antyseptyczne.

Rozmaryn Lekarski (łac. Salvia rosmarinus)

Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone. W odróżnieniu od innych kadzideł w zestawie, rozmaryn był od wieków używany jako kadzidło również w zachodniej kulturze.

Niebieska Szałwia (łac. Salvia azurea)

Roślina rosnąca na pustynnych terenach w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Nazwę swą zawdzięcza niebieskiemu odcieniowi liści. Zapachem przypomina odrobinę lawendę.

Węgielki trybularzowe

Szybko rozpalający się węgiel Golden River (średnica 33mm) świetnie nadaje się do podtrzymywania żarzenia się Palo Santo oraz Białej Szałwii.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...